trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Ládví | 00:20 | |
Štěpničná | 00:21 | |
Sídliště Ďáblice | 00:23 | |
Ďáblický hřbitov | 00:24 | |
Květnová | 00:25 | |
Liběchovská | 00:26 | |
U Spojů | 00:27 | |
Na Štamberku | 00:28 | |
Kokořínská | 00:29 | |
Ďáblice | 00:30 | |
Skládka Ďáblice | 00:31 | |
Březiněves | 00:33 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost