trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Poliklinika Prosek | 20:09 | |
Střížkov | 20:10 | |
Teplická | 20:11 | |
Madlina | 20:13 | |
Nový Střížkov | 20:13 | |
U Kundratky | 20:14 | |
Starý Prosek | 20:15 | |
Prosek | 20:16 | |
Prosek | 20:17 | |
Krocínka | 20:19 | |
Klíčovská | 20:20 | |
Klíčov | 20:21 | |
Pod Krocínkou | 20:22 | |
Ke Klíčovu | 20:23 | |
Vysočanská | 20:25 | |
Poliklinika Vysočany | 20:28 | |
Českomoravská | 20:42 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost