trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sídliště Čimice | 00:03 | |
Čimice | 00:04 | |
Libeňská | 00:05 | |
Okořská | 00:06 | |
Přívorská | 00:07 | |
Za Čimickým hájem | 00:08 | |
Vozovna Kobylisy | 00:10 | |
Mirovická | 00:11 | |
Sídliště Kobylisy | 00:12 | |
Kobylisy | 00:13 | |
Kobylisy | 00:14 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost