trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kačerov | 20:21 | |
Nemocnice Krč | 20:24 | |
Zálesí | 20:26 | |
Sídliště Krč | 20:27 | |
Tempo | 20:28 | |
Jalodvorská | 20:30 | |
U Zvoničky | 20:31 | |
Libuš | 20:32 | |
U Libušské sokolovny | 20:33 | |
Sídliště Písnice | 20:34 | |
Lipovická | 20:35 | |
Ke Březině | 20:36 | |
Písnice | 20:37 | |
Cholupický hřbitov | 20:39 | |
Cholupické náměstí | 20:41 | |
Cholupice | 20:42 | |
Hrazanská | 20:44 | |
Točná | 21:41 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost