trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Točná | 19:43 | |
Hrazanská | 19:44 | |
Cholupice | 19:46 | |
Cholupické náměstí | 19:47 | |
Cholupický hřbitov | 19:48 | |
Písnice | 19:51 | |
Ke Březině | 19:52 | |
Lipovická | 19:53 | |
Sídliště Písnice | 19:54 | |
U Libušské sokolovny | 19:55 | |
Libuš | 19:56 | |
U Zvoničky | 19:57 | |
Jalodvorská | 19:58 | |
Tempo | 20:00 | |
Sídliště Krč | 20:01 | |
Zálesí | 20:02 | |
Nemocnice Krč | 20:04 | |
Kačerov | 20:19 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost