trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Točná | 17:43 | |
Hrazanská | 17:44 | |
Cholupice | 17:46 | |
Cholupické náměstí | 17:47 | |
Cholupický hřbitov | 17:48 | |
Písnice | 17:51 | |
Ke Březině | 17:52 | |
Lipovická | 17:53 | |
Sídliště Písnice | 17:54 | |
U Libušské sokolovny | 17:55 | |
Libuš | 17:56 | |
U Zvoničky | 17:57 | |
Jalodvorská | 17:58 | |
Tempo | 18:00 | |
Sídliště Krč | 18:01 | |
Zálesí | 18:02 | |
Nemocnice Krč | 18:04 | |
Kačerov | 18:19 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost