trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Lehovec | 04:03 | |
Hejtmanská | 04:04 | |
Generála Janouška | 04:06 | |
Doležalova | 04:07 | |
Kapitána Stránského | 04:08 | |
Breitcetlova | 04:09 | |
Černý Most | 04:11 | |
Chvaly | 04:13 | |
Vojická | 04:14 | |
Nádraží Horní Počernice | 04:15 | |
Lukavecká | 04:16 | |
Komárovská | 04:17 | |
Třebešovská | 04:18 | |
Ve Žlíbku | 04:21 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost