trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nádraží Hostivař | 01:02 | |
Gercenova | 01:03 | |
Řepčická | 01:04 | |
Boloňská | 01:06 | |
Na Vartě | 01:07 | |
Bolevecká | 01:08 | |
Livornská | 01:08 | |
Nové Petrovice | 01:09 | |
Poliklinika Petrovice | 01:10 | |
Wattova | 01:11 | |
Sídliště Petrovice | 01:12 | |
Jakobiho | 01:13 | |
Horčičkova | 01:16 | |
Háje | 01:17 | |
Metodějova | 01:19 | |
Ke Kateřinkám | 01:20 | |
U Dálnice | 01:22 | |
Volha | 01:23 | |
U Kunratického lesa | 01:24 | |
Petýrkova | 01:26 | |
Dědinova | 01:28 | |
Na Veselí | 01:34 | |
I. P. Pavlova | 01:41 | |
Hlavní nádraží | 01:43 | |
Masarykovo nádraží | 01:47 | |
Náměstí Republiky | 01:48 | |
Dlouhá třída | 01:49 | |
Vltavská | 01:52 | |
Argentinská | 01:53 | |
Jankovcova | 01:55 | |
Kuchyňka | 01:56 | |
Rokoska | 01:57 | |
Vychovatelna | 01:58 | |
Bulovka | 01:59 | |
Čertův vršek | 02:00 | |
Madlina | 02:02 | |
Teplická | 02:03 | |
Střížkov | 02:05 | |
Sídliště Prosek | 02:06 | |
Prosek | 02:07 | |
Prosek | 02:08 | |
Nový Prosek | 02:09 | |
Letňanská | 02:10 | |
Výstaviště Letňany | 02:12 | |
Dobratická | 02:13 | |
Tupolevova | 02:14 | |
Fryčovická | 02:15 | |
Trutnovská | 02:16 | |
Obchodní centrum Čakovice | 02:17 | |
Za Avií | 02:18 | |
Cukrovar Čakovice | 02:19 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost