trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Terminál 1 | 03:24 | |
Terminál 2 | 03:26 | |
Schengenská | 03:27 | |
U Hangáru | 03:28 | |
Na Padesátníku | 03:29 | |
Terminál 3 | 03:30 | |
K Letišti | 03:31 | |
Dlouhá míle | 03:33 | |
Ciolkovského | 03:34 | |
Sídliště Na Dědině | 03:35 | |
Vlastina | 03:36 | |
Divoká Šárka | 03:37 | |
Litovický potok | 03:39 | |
Sídliště Petřiny | 03:42 | |
Petřiny | 03:43 | |
Větrník | 03:44 | |
Nad Markétou | 03:46 | |
Vypich | 03:48 | |
Štefkova | 03:49 | |
U Ladronky | 03:50 | |
Rozýnova | 03:51 | |
Televizní věž | 03:52 | |
Diskařská | 03:53 | |
Stadion Strahov | 03:54 | |
U Palaty | 03:55 | |
Hřebenka | 03:56 | |
Holečkova | 03:58 | |
Kobrova | 03:59 | |
Švandovo divadlo | 04:00 | |
Arbesovo náměstí | 04:01 | |
Jiráskovo náměstí | 04:04 | |
Myslíkova | 04:05 | |
Štěpánská | 04:07 | |
I. P. Pavlova | 04:12 | |
Vyšehrad | 04:15 | |
Pražského povstání | 04:16 | |
Pankrác | 04:17 | |
Zelená liška | 04:18 | |
Budějovická | 04:20 | |
Brumlovka | 04:21 | |
Vyskočilova | 04:22 | |
Pod Dálnicí | 04:23 | |
Kačerov | 04:24 | |
U Labutě | 04:25 | |
Nemocnice Krč | 04:26 | |
Zálesí | 04:27 | |
Sulická | 04:28 | |
Novodvorská | 04:29 | |
Lhotka | 04:30 | |
Sídliště Lhotka | 04:31 | |
Hasova | 04:32 | |
Labe | 04:33 | |
Družná | 04:34 | |
Tylova čtvrť | 04:35 | |
Poliklinika Modřany | 04:36 | |
Písková | 04:37 | |
Platónova | 04:38 | |
Petržílova | 04:39 | |
Pavelkova | 04:40 | |
Na Beránku | 04:43 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost