trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Černý Most | 05:05 | |
Rajská zahrada | 05:07 | |
Hloubětín | 05:09 | |
Kolbenova | 05:11 | |
Vysočanská | 05:13 | |
Českomoravská | 05:14 | |
Palmovka | 05:16 | |
Invalidovna | 05:18 | |
Křižíkova | 05:20 | |
Florenc - B | 05:21 | |
Náměstí Republiky | 05:23 | |
Můstek - B | 05:24 | |
Národní třída | 05:26 | |
Karlovo náměstí | 05:27 | |
Anděl | 05:29 | |
Smíchovské nádraží | 05:31 | |
Radlická | 05:34 | |
Jinonice | 05:36 | |
Nové Butovice | 05:38 | |
Hůrka | 05:39 | |
Lužiny | 05:41 | |
Luka | 05:42 | |
Stodůlky | 05:44 | |
Zličín | 05:48 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost