trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Na Beránku | 00:10 | |
Pavelkova | 00:11 | |
Petržílova | 00:11 | |
Platónova | 00:12 | |
Písková | 00:13 | |
Poliklinika Modřany | 00:14 | |
Tylova čtvrť | 00:15 | |
Družná | 00:16 | |
Labe | 00:17 | |
Hasova | 00:18 | |
Sídliště Lhotka | 00:19 | |
Lhotka | 00:20 | |
Novodvorská | 00:21 | |
Sulická | 00:22 | |
Zálesí | 00:23 | |
Nemocnice Krč | 00:24 | |
U Labutě | 00:25 | |
Kačerov | 00:26 | |
Pod Dálnicí | 00:27 | |
Vyskočilova | 00:28 | |
Brumlovka | 00:28 | |
Budějovická | 00:30 | |
Zelená liška | 00:31 | |
Pankrác | 00:32 | |
Pražského povstání | 00:34 | |
Vyšehrad | 00:35 | |
I. P. Pavlova | 00:41 | |
Ve Smečkách | 00:42 | |
Karlovo náměstí | 00:45 | |
Palackého náměstí | 00:46 | |
Jiráskovo náměstí | 00:47 | |
Arbesovo náměstí | 00:49 | |
Švandovo divadlo | 00:50 | |
Kobrova | 00:51 | |
Holečkova | 00:52 | |
Hřebenka | 00:54 | |
U Palaty | 00:56 | |
Stadion Strahov | 00:58 | |
Diskařská | 00:59 | |
Televizní věž | 01:00 | |
Rozýnova | 01:01 | |
U Ladronky | 01:02 | |
Štefkova | 01:03 | |
Vypich | 01:04 | |
Nad Markétou | 01:06 | |
Koleje Větrník | 01:07 | |
Větrník | 01:08 | |
Petřiny | 01:09 | |
Sídliště Petřiny | 01:10 | |
Litovický potok | 01:13 | |
Divoká Šárka | 01:15 | |
Vlastina | 01:17 | |
Sídliště Na Dědině | 01:18 | |
Ciolkovského | 01:19 | |
Dlouhá míle | 01:20 | |
K Letišti | 01:22 | |
Terminál 3 | 01:23 | |
Na Padesátníku | 01:24 | |
U Hangáru | 01:26 | |
Terminál 1 | 01:28 | |
Terminál 2 | 01:29 | |
Letiště | 01:55 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost