trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Obchodní centrum Zličín | 13:04 | |
Zličín | 13:07 | |
Sídliště Zličín | 13:10 | |
Halenkovská | 13:11 | |
Strojírenská | 13:12 | |
Sídliště Řepy | 13:15 | |
Blatiny | 13:16 | |
Slánská | 13:17 | |
Hlušičkova | 13:19 | |
Krematorium Motol | 13:20 | |
Motol | 13:21 | |
Nemocnice Motol | 13:23 | |
Šafránecká | 13:24 | |
Vypich | 13:26 | |
Břevnovská | 13:29 | |
Kajetánka | 13:30 | |
Na Petynce | 13:32 | |
Vozovna Střešovice | 13:34 | |
Prašný most | 13:35 | |
Vítězné náměstí | 13:37 | |
Dejvická | 13:55 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost