trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Černý Most | 19:53 | |
Obchodní centrum Černý Most | 19:56 | |
Nádraží Běchovice | 20:01 | |
Běchovice | 20:04 | |
Na Vaňhově | 20:05 | |
Blatov | 20:07 | |
Rápošovská | 20:08 | |
Újezd nad Lesy | 20:10 | |
Sudějovická | 20:11 | |
Zbyslavská | 20:12 | |
Rohožnická | 20:13 | |
Sídliště Rohožník | 20:18 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost