trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sídliště Malešice | 19:38 | |
Sídliště Malešice | 19:39 | |
Plaňanská | 19:40 | |
Hostýnská | 19:41 | |
Na Palouku | 19:42 | |
Třebešín | 19:44 | |
Malešická | 19:45 | |
Basilejské náměstí | 19:47 | |
Biskupcova | 19:48 | |
Ohrada | 19:50 | |
Černínova | 19:51 | |
Tachovské náměstí | 19:53 | |
U Památníku | 19:54 | |
Pernerova | 19:55 | |
Florenc | 20:12 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost