trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sídliště Čimice | 00:58 | |
Čimice | 00:59 | |
Libeňská | 01:00 | |
Řepínská | 01:01 | |
Katovická | 01:02 | |
Odra | 01:03 | |
Sídliště Bohnice | 01:05 | |
Zhořelecká | 01:06 | |
Krakov | 01:07 | |
Na Pazderce | 01:08 | |
Dunajecká | 01:09 | |
Čimický háj | 01:10 | |
Písečná | 01:12 | |
Služská | 01:13 | |
Kobylisy | 01:14 | |
Okrouhlická | 01:15 | |
Vychovatelna | 01:16 | |
Rokoska | 01:17 | |
Kuchyňka | 01:18 | |
Jankovcova | 01:19 | |
Argentinská | 01:21 | |
Vltavská | 01:22 | |
Dlouhá třída | 01:24 | |
Náměstí Republiky | 01:26 | |
Masarykovo nádraží | 01:29 | |
Hlavní nádraží | 01:31 | |
Muzeum | 01:32 | |
I. P. Pavlova | 01:37 | |
Vyšehrad | 01:40 | |
Pražského povstání | 01:41 | |
Pankrác | 01:42 | |
Zelená liška | 01:43 | |
Budějovická | 01:45 | |
Brumlovka | 01:46 | |
Vyskočilova | 01:47 | |
Pod Dálnicí | 01:48 | |
V Zápolí | 01:50 | |
Depo Kačerov | 01:51 | |
Severozápadní | 01:52 | |
Spořilov | 01:53 | |
Lešanská | 01:54 | |
Nad Pahorkem | 01:55 | |
Chodovec | 01:56 | |
Chodovská tvrz | 01:58 | |
Mokrá | 01:59 | |
Šperlova | 02:00 | |
Brechtova | 02:01 | |
Prašná | 02:02 | |
Modrá škola | 02:03 | |
Háje | 02:04 | |
Horčičkova | 02:05 | |
Jižní Město | 02:38 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost