trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Českomoravská | 18:18 | |
Vysočanská | 18:21 | |
Prosek | 18:25 | |
Sídliště Prosek | 18:26 | |
Střížkov | 18:27 | |
Třebenická | 18:29 | |
Štěpničná | 18:30 | |
Ládví | 18:32 | |
Kobylisy | 18:35 | |
Služská | 18:36 | |
Písečná | 18:37 | |
Čimický háj | 18:38 | |
Podhajská pole | 18:40 | |
Řepínská | 18:41 | |
Libeňská | 18:42 | |
Čimice | 18:43 | |
Sídliště Čimice | 18:44 | |
Sídliště Čimice | 18:51 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost