trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Českomoravská | 14:03 | |
Vysočanská | 14:06 | |
Prosek | 14:10 | |
Sídliště Prosek | 14:11 | |
Střížkov | 14:12 | |
Třebenická | 14:14 | |
Štěpničná | 14:15 | |
Ládví | 14:17 | |
Kobylisy | 14:20 | |
Služská | 14:21 | |
Písečná | 14:22 | |
Čimický háj | 14:23 | |
Podhajská pole | 14:25 | |
Řepínská | 14:26 | |
Libeňská | 14:27 | |
Čimice | 14:28 | |
Sídliště Čimice | 14:29 | |
Sídliště Čimice | 14:36 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost