trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Chodov | 19:29 | |
Petýrkova | 19:31 | |
U Kunratického lesa | 19:33 | |
Volha | 19:34 | |
U Dálnice | 19:36 | |
Opatov | 19:38 | |
Litochlebské náměstí | 19:39 | |
Donovalská | 19:41 | |
Přeštická | 19:43 | |
Na Košíku | 19:44 | |
Toulcův dvůr | 19:45 | |
Selská | 19:46 | |
Hostivařské náměstí | 19:48 | |
Obchodní centrum Hostivař | 19:50 | |
Sídliště Zahradní Město | 19:51 | |
Zahradní Město | 19:53 | |
Na Padesátém | 19:54 | |
Skalka | 19:56 | |
Donatellova | 19:57 | |
Limuzská | 19:59 | |
Sídliště Malešice | 20:00 | |
Malešické náměstí | 20:02 | |
Pod Táborem | 20:04 | |
Spojovací | 20:06 | |
Balkán | 20:07 | |
K Žižkovu | 20:09 | |
Nádraží Libeň | 20:11 | |
Vysočanská | 20:13 | |
Prosek | 20:17 | |
Sídliště Prosek | 20:18 | |
Střížkov | 20:19 | |
Třebenická | 20:21 | |
Štěpničná | 20:22 | |
Ládví | 20:24 | |
Kobylisy | 20:27 | |
Služská | 20:28 | |
Písečná | 20:29 | |
Čimický háj | 20:30 | |
Podhajská pole | 20:32 | |
Katovická | 20:33 | |
Odra | 20:34 | |
Zhořelecká | 20:35 | |
Krakov | 20:36 | |
Poliklinika Mazurská | 20:59 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost