trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sídliště Stodůlky | 04:13 | |
Luka | 04:14 | |
Amforová | 04:15 | |
Velká Ohrada | 04:19 | |
Červeňanského | 04:20 | |
Píškova | 04:21 | |
Archeologická | 04:22 | |
Hůrka | 04:23 | |
Bucharova | 04:25 | |
Nušlova | 04:26 | |
Nové Butovice | 04:28 | |
Stará Stodůlecká | 04:29 | |
Sídliště Jinonice | 04:30 | |
Jinonice | 04:31 | |
U Trezorky | 04:32 | |
Radlická | 04:34 | |
Škola Radlice | 04:35 | |
Laurová | 04:36 | |
Křížová | 04:37 | |
Anděl | 04:40 | |
Zborovská | 04:41 | |
Jiráskovo náměstí | 04:43 | |
Myslíkova | 04:44 | |
Štěpánská | 04:47 | |
I. P. Pavlova | 04:51 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost