trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sídliště Písnice | 03:02 | |
U Libušské sokolovny | 03:03 | |
Jirčanská | 03:04 | |
Pavlíkova | 03:05 | |
Přírodní | 03:06 | |
Chýnovská | 03:07 | |
Tempo | 03:08 | |
Sídliště Krč | 03:09 | |
Zálesí | 03:10 | |
Nemocnice Krč | 03:11 | |
U Labutě | 03:12 | |
Lísek | 03:14 | |
Poliklinika Budějovická | 03:15 | |
Antala Staška | 03:16 | |
Ryšánka | 03:17 | |
Na Strži | 03:18 | |
Krčský hřbitov | 03:19 | |
Sídliště Pankrác | 03:20 | |
Sídliště Pankrác | 03:20 | |
Kavčí hory | 03:21 | |
Na Hřebenech | 03:21 | |
Děkanka | 03:22 | |
Pražského povstání | 03:23 | |
Pražského povstání | 03:24 | |
Vyšehrad | 03:25 | |
I. P. Pavlova | 03:31 | |
Ve Smečkách | 03:32 | |
Karlovo náměstí | 03:35 | |
Palackého náměstí | 03:36 | |
Zborovská | 03:37 | |
Anděl | 03:41 | |
Laurová | 03:44 | |
Škola Radlice | 03:45 | |
Radlická | 03:46 | |
U Trezorky | 03:47 | |
Jinonice | 03:48 | |
Sídliště Jinonice | 03:49 | |
Stará Stodůlecká | 03:50 | |
Nové Butovice | 03:52 | |
Nušlova | 03:53 | |
Bucharova | 03:55 | |
Hůrka | 03:57 | |
Archeologická | 03:58 | |
Píškova | 03:59 | |
Červeňanského | 03:59 | |
Ohradské náměstí | 04:00 | |
Velká Ohrada | 04:01 | |
Píškova | 04:03 | |
Amforová | 04:04 | |
Luka | 04:06 | |
Sídliště Stodůlky | 04:11 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost