trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sídliště Písnice | 02:42 | |
U Libušské sokolovny | 02:43 | |
Jirčanská | 02:44 | |
Pavlíkova | 02:45 | |
Přírodní | 02:46 | |
Chýnovská | 02:47 | |
Tempo | 02:48 | |
Sídliště Krč | 02:49 | |
Zálesí | 02:50 | |
Nemocnice Krč | 02:51 | |
U Labutě | 02:52 | |
Lísek | 02:54 | |
Poliklinika Budějovická | 02:55 | |
Antala Staška | 02:56 | |
Ryšánka | 02:57 | |
Na Strži | 02:58 | |
Krčský hřbitov | 02:59 | |
Sídliště Pankrác | 03:00 | |
Sídliště Pankrác | 03:00 | |
Kavčí hory | 03:01 | |
Na Hřebenech | 03:01 | |
Děkanka | 03:02 | |
Pražského povstání | 03:03 | |
Pražského povstání | 03:04 | |
Vyšehrad | 03:05 | |
I. P. Pavlova | 03:11 | |
Ve Smečkách | 03:12 | |
Karlovo náměstí | 03:15 | |
Palackého náměstí | 03:16 | |
Zborovská | 03:17 | |
Anděl | 03:21 | |
Laurová | 03:24 | |
Škola Radlice | 03:25 | |
Radlická | 03:26 | |
U Trezorky | 03:27 | |
Jinonice | 03:28 | |
Sídliště Jinonice | 03:29 | |
Stará Stodůlecká | 03:30 | |
Nové Butovice | 03:32 | |
Nušlova | 03:33 | |
Bucharova | 03:37 | |
Hůrka | 03:39 | |
Archeologická | 03:40 | |
Píškova | 03:41 | |
Červeňanského | 03:41 | |
Ohradské náměstí | 03:42 | |
Velká Ohrada | 03:43 | |
Píškova | 03:45 | |
Amforová | 03:46 | |
Luka | 03:48 | |
Sídliště Stodůlky | 03:51 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost