trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Velká Ohrada | 19:22 | |
Červeňanského | 19:23 | |
Píškova | 19:24 | |
Archeologická | 19:25 | |
Ovčí hájek | 19:26 | |
Nové Butovice | 19:28 | |
Nové Butovice | 19:29 | |
Nušlova | 19:30 | |
Šafránkova | 19:32 | |
Motol | 19:35 | |
Nemocnice Motol | 19:37 | |
Šafránecká | 19:38 | |
Vypich | 20:09 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost