trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kukulova | 12:28 | |
Šafránecká | 12:29 | |
Nemocnice Motol | 12:30 | |
Motol | 12:32 | |
Šafránkova | 12:35 | |
Nušlova | 12:36 | |
Nové Butovice | 12:39 | |
Ovčí hájek | 12:41 | |
Archeologická | 12:42 | |
Píškova | 12:43 | |
Červeňanského | 12:44 | |
Ohradské náměstí | 12:45 | |
Velká Ohrada | 12:51 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost