trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kukulova | 09:58 | |
Šafránecká | 09:59 | |
Nemocnice Motol | 10:00 | |
Motol | 10:02 | |
Šafránkova | 10:05 | |
Nušlova | 10:06 | |
Nové Butovice | 10:09 | |
Ovčí hájek | 10:11 | |
Archeologická | 10:12 | |
Píškova | 10:13 | |
Červeňanského | 10:14 | |
Ohradské náměstí | 10:15 | |
Velká Ohrada | 10:21 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost