trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nemocnice Na Homolce | 20:25 | |
Na Šafránce | 20:26 | |
Nemocnice Motol | 20:28 | |
Zahradníčkova | 20:29 | |
Kudrnova | 20:31 | |
Pod Šafránkou | 20:32 | |
Sídliště Homolka | 20:33 | |
Weberova | 20:34 | |
Kotlářka | 20:35 | |
Kavalírka | 20:37 | |
Klamovka | 20:38 | |
Anděl | 20:41 | |
Na Knížecí | 20:59 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost