trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Na Beránku | 14:52 | |
Pavelkova | 14:53 | |
Petržílova | 14:54 | |
Platónova | 14:55 | |
Písková | 14:56 | |
Poliklinika Modřany | 14:57 | |
Tylova čtvrť | 14:58 | |
Družná | 14:59 | |
Labe | 15:01 | |
Hasova | 15:02 | |
Sídliště Lhotka | 15:03 | |
Lhotka | 15:04 | |
Novodvorská | 15:05 | |
Zálesí | 15:08 | |
Nemocnice Krč | 15:09 | |
Kačerov | 15:12 | |
Pod Dálnicí | 15:13 | |
Jemnická | 15:15 | |
Hadovitá | 15:16 | |
Ohradní | 15:17 | |
Michelská | 15:18 | |
Plynárna Michle | 15:20 | |
Chodovská | 15:21 | |
Bohdalec | 15:23 | |
Slavia | 15:25 | |
Bělocerkevská | 15:26 | |
Želivského | 15:51 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost