trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sídliště Stodůlky | 02:42 | |
Luka | 02:43 | |
Amforová | 02:44 | |
Velká Ohrada | 02:47 | |
Červeňanského | 02:48 | |
Píškova | 02:49 | |
Archeologická | 02:50 | |
Hůrka | 02:51 | |
Bucharova | 02:53 | |
Nušlova | 02:54 | |
Nové Butovice | 02:55 | |
Stará Stodůlecká | 02:56 | |
Sídliště Jinonice | 02:57 | |
Jinonice | 02:58 | |
U Trezorky | 02:59 | |
Radlická | 03:00 | |
Škola Radlice | 03:01 | |
Laurová | 03:02 | |
Křížová | 03:03 | |
Anděl | 03:07 | |
Zborovská | 03:08 | |
Jiráskovo náměstí | 03:10 | |
Myslíkova | 03:11 | |
Štěpánská | 03:13 | |
I. P. Pavlova | 03:17 | |
Vyšehrad | 03:20 | |
Pražského povstání | 03:21 | |
Děkanka | 03:21 | |
Na Hřebenech | 03:22 | |
Kavčí hory | 03:23 | |
Milevská | 03:24 | |
Sídliště Pankrác | 03:25 | |
Krčský hřbitov | 03:26 | |
Na Strži | 03:27 | |
Ryšánka | 03:28 | |
Antala Staška | 03:29 | |
Poliklinika Budějovická | 03:30 | |
Lísek | 03:31 | |
U Labutě | 03:33 | |
Nemocnice Krč | 03:34 | |
Zálesí | 03:35 | |
Sídliště Krč | 03:36 | |
Tempo | 03:37 | |
Nové dvory | 03:39 | |
Přírodní | 03:40 | |
Pavlíkova | 03:41 | |
Jirčanská | 03:42 | |
U Libušské sokolovny | 03:43 | |
Sídliště Písnice | 03:48 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost