trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sídliště Písnice | 01:02 | |
U Libušské sokolovny | 01:03 | |
Jirčanská | 01:04 | |
Pavlíkova | 01:05 | |
Přírodní | 01:06 | |
Chýnovská | 01:07 | |
Tempo | 01:08 | |
Sídliště Krč | 01:09 | |
Zálesí | 01:10 | |
Nemocnice Krč | 01:11 | |
U Labutě | 01:12 | |
Lísek | 01:14 | |
Poliklinika Budějovická | 01:15 | |
Antala Staška | 01:16 | |
Ryšánka | 01:17 | |
Na Strži | 01:18 | |
Krčský hřbitov | 01:19 | |
Sídliště Pankrác | 01:20 | |
Sídliště Pankrác | 01:20 | |
Kavčí hory | 01:21 | |
Na Hřebenech | 01:21 | |
Děkanka | 01:22 | |
Pražského povstání | 01:23 | |
Pražského povstání | 01:24 | |
Vyšehrad | 01:25 | |
I. P. Pavlova | 01:31 | |
Ve Smečkách | 01:32 | |
Karlovo náměstí | 01:35 | |
Palackého náměstí | 01:36 | |
Zborovská | 01:37 | |
Anděl | 01:41 | |
Laurová | 01:44 | |
Škola Radlice | 01:45 | |
Radlická | 01:46 | |
U Trezorky | 01:47 | |
Jinonice | 01:48 | |
Sídliště Jinonice | 01:49 | |
Stará Stodůlecká | 01:50 | |
Nové Butovice | 01:52 | |
Nušlova | 01:53 | |
Bucharova | 01:55 | |
Hůrka | 01:57 | |
Archeologická | 01:58 | |
Píškova | 01:59 | |
Červeňanského | 01:59 | |
Ohradské náměstí | 02:00 | |
Velká Ohrada | 02:01 | |
Píškova | 02:03 | |
Amforová | 02:04 | |
Luka | 02:06 | |
Sídliště Stodůlky | 02:40 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost