trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Smíchovské nádraží | 17:09 | |
Lihovar | 17:11 | |
Přístaviště | 17:15 | |
U Staré pošty | 17:16 | |
Branické náměstí | 17:17 | |
Ve Studeném | 17:19 | |
Jílovská | 17:21 | |
Sídliště Novodvorská | 17:23 | |
Novodvorská | 17:24 | |
Lhotka | 17:25 | |
Sídliště Lhotka | 17:26 | |
Lhotecký les | 17:27 | |
Cílkova | 17:28 | |
Nové dvory | 17:30 | |
Přírodní | 17:31 | |
Pavlíkova | 17:32 | |
Jirčanská | 17:33 | |
U Libušské sokolovny | 17:35 | |
Sídliště Písnice | 18:05 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost