trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Řeporyjské náměstí | 23:01 | |
Náměstí U Lva | 23:02 | |
Slatinová | 23:03 | |
Raichlova | 23:04 | |
Amforová | 23:05 | |
Luka | 23:07 | |
Kovářova-KD Mlejn | 23:08 | |
Mládí | 23:08 | |
Nová kolonie | 23:09 | |
Nárožní | 23:10 | |
Bucharova | 23:12 | |
Šafránkova | 23:14 | |
Motol | 23:16 | |
Nemocnice Motol | 23:18 | |
Šafránecká | 23:19 | |
Vypich | 23:30 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost