trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Velká Ohrada | 09:39 | |
Červeňanského | 09:40 | |
Píškova | 09:41 | |
Amforová | 09:42 | |
Luka | 09:44 | |
Vackova | 09:45 | |
Stodůlky | 09:47 | |
Lýskova | 09:48 | |
Bavorská | 09:49 | |
Bílý Beránek | 09:50 | |
Slánská | 09:53 | |
Bazovského | 09:54 | |
Za Slánskou silnicí | 09:56 | |
Radnice Řepy | 09:57 | |
Reinerova | 09:59 | |
Jiviny | 10:01 | |
Staré náměstí | 10:02 | |
Nádraží Ruzyně | 10:03 | |
Ciolkovského | 10:04 | |
Sídliště Na Dědině | 10:05 | |
Vlastina | 10:06 | |
Divoká Šárka | 10:08 | |
Nad Džbánem | 10:10 | |
Nádraží Veleslavín | 10:40 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost