trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Florenc | 15:41 | |
Pernerova | 15:42 | |
U Památníku | 15:44 | |
Tachovské náměstí | 15:45 | |
Rokycanova | 15:46 | |
Olšanské náměstí | 15:48 | |
Flora | 15:50 | |
Orionka | 15:52 | |
Vlašimská | 15:53 | |
Volyňská | 15:55 | |
Murmanská | 15:56 | |
Pod Rapidem | 15:57 | |
Strašnická | 16:00 | |
Štěchovická | 16:02 | |
V Rybníčkách | 16:03 | |
Skalka | 16:05 | |
Na Padesátém | 16:06 | |
Zahradní Město | 16:08 | |
U Průseku | 16:10 | |
Sídliště Na Groši | 16:11 | |
Záveská | 16:12 | |
Na Groši | 16:14 | |
Hostivařská | 16:15 | |
K Lesoparku | 16:16 | |
Řepčická | 16:18 | |
Boloňská | 16:20 | |
Na Vartě | 16:21 | |
Holoubkovská | 16:22 | |
Na Křečku | 16:23 | |
Janovská | 16:24 | |
Sídliště Petrovice | 16:26 | |
Jakobiho | 16:27 | |
Horčičkova | 16:30 | |
Háje | 16:45 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost