trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Divoká Šárka | 16:47 | |
Vozovna Vokovice | 16:48 | |
Nad Džbánem | 16:49 | |
Nádraží Veleslavín | 16:50 | |
Nádraží Veleslavín | 16:51 | |
Červený Vrch | 16:52 | |
Sídliště Červený Vrch | 16:53 | |
Bořislavka | 16:54 | |
Na Pískách | 16:55 | |
Hadovka | 16:56 | |
Thákurova | 16:57 | |
Vítězné náměstí | 17:00 | |
Dejvická | 17:02 | |
Thákurova | 17:03 | |
Hadovka | 17:04 | |
Na Pískách | 17:05 | |
Bořislavka | 17:07 | |
Červený Vrch | 17:08 | |
Nádraží Veleslavín | 17:09 | |
Nad Džbánem | 17:11 | |
Vozovna Vokovice | 17:12 | |
Divoká Šárka | 17:16 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost