trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Divoká Šárka | 12:32 | |
Vozovna Vokovice | 12:33 | |
Nad Džbánem | 12:34 | |
Nádraží Veleslavín | 12:35 | |
Nádraží Veleslavín | 12:36 | |
Červený Vrch | 12:37 | |
Sídliště Červený Vrch | 12:38 | |
Bořislavka | 12:39 | |
Na Pískách | 12:40 | |
Hadovka | 12:41 | |
Thákurova | 12:42 | |
Vítězné náměstí | 12:45 | |
Dejvická | 12:47 | |
Thákurova | 12:48 | |
Hadovka | 12:49 | |
Na Pískách | 12:50 | |
Bořislavka | 12:52 | |
Červený Vrch | 12:53 | |
Nádraží Veleslavín | 12:54 | |
Nad Džbánem | 12:56 | |
Vozovna Vokovice | 12:57 | |
Divoká Šárka | 13:01 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost