trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sídliště Řepy | 09:58 | |
Blatiny | 09:59 | |
Slánská | 10:00 | |
Hlušičkova | 10:01 | |
Krematorium Motol | 10:02 | |
Motol | 10:04 | |
Vozovna Motol | 10:06 | |
Hotel Golf | 10:07 | |
Poštovka | 10:08 | |
Kotlářka | 10:09 | |
Kavalírka | 10:10 | |
Klamovka | 10:11 | |
U Zvonu | 10:13 | |
Bertramka | 10:14 | |
Anděl | 10:17 | |
Zborovská | 10:18 | |
Palackého náměstí | 10:21 | |
Karlovo náměstí | 10:23 | |
Štěpánská | 10:25 | |
I. P. Pavlova | 10:28 | |
Náměstí Míru | 10:30 | |
Šumavská | 10:33 | |
Vinohradská vodárna | 10:34 | |
Perunova | 10:35 | |
Orionka | 10:36 | |
Flora | 10:38 | |
Olšanské hřbitovy | 10:39 | |
Želivského | 10:40 | |
Mezi Hřbitovy | 10:42 | |
Nákladové nádraží Žižkov | 10:44 | |
Biskupcova | 10:45 | |
Krejcárek | 10:48 | |
Palmovka | 10:52 | |
Libeňský zámek | 10:53 | |
U Kříže | 10:54 | |
Vosmíkových | 10:55 | |
Bulovka | 10:57 | |
Vychovatelna | 10:59 | |
Okrouhlická | 11:00 | |
Ke Stírce | 11:01 | |
Kobylisy | 11:02 | |
Střelničná | 11:03 | |
Kyselova | 11:04 | |
Ládví | 11:05 | |
Štěpničná | 11:06 | |
Sídliště Ďáblice | 11:43 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost