trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Velké Popovice,Todice | 19:43 | |
Velké Popovice | 19:44 | |
Velké Popovice,pošta | 19:45 | |
Velké Popovice,pivovar | 19:46 | |
Petříkov,rozc. | 19:47 | |
Petříkov | 19:49 | |
Petříkov,Radimovice | 19:51 | |
Popovičky,Nebřenice | 19:53 | |
Popovičky,Chomutovice | 19:56 | |
Popovičky,rozc. | 19:57 | |
Modletice,rozc. | 19:59 | |
Modletice | 20:00 | |
Herink | 20:02 | |
Dobřejovice,Jesenická | 20:04 | |
Dobřejovice,Na návsi | 20:06 | |
Dobřejovice,Čestlická | 20:08 | |
Čestlice,Lipová | 20:11 | |
Čestlice | 20:12 | |
Čestlice,Polní | 20:13 | |
Čestlice,Albert hypermarket | 20:15 | |
Čestlice,V Oblouku | 20:16 | |
Průhonice | 20:19 | |
Průhonice,Hole | 20:21 | |
Průhonice,Tovární | 20:22 | |
Průhonice,hájovna | 20:23 | |
Průhonice,Rozkoš | 20:25 | |
Hrnčířský hřbitov | 20:27 | |
Pod Vsí | 20:29 | |
V Ladech | 20:30 | |
Šeberov | 20:31 | |
Opatov | 20:42 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost