trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Čestlice | 16:42 | |
Čestlice,Polní | 16:43 | |
Čestlice,Albert hypermarket | 16:45 | |
Čestlice,V Oblouku | 16:46 | |
Průhonice | 16:49 | |
Průhonice,Hole | 16:51 | |
Průhonice,Tovární | 16:52 | |
Průhonice,hájovna | 16:53 | |
Průhonice,Rozkoš | 16:55 | |
Hrnčířský hřbitov | 16:57 | |
Pod Vsí | 16:59 | |
V Ladech | 17:00 | |
Šeberov | 17:01 | |
Opatov | 17:12 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost