trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Modletice | 15:00 | |
Herink | 15:02 | |
Dobřejovice,Jesenická | 15:04 | |
Dobřejovice,Na návsi | 15:06 | |
Dobřejovice,Čestlická | 15:08 | |
Čestlice,Lipová | 15:11 | |
Čestlice | 15:12 | |
Čestlice,Polní | 15:13 | |
Čestlice,Albert hypermarket | 15:15 | |
Čestlice,V Oblouku | 15:16 | |
Průhonice | 15:19 | |
Průhonice,Hole | 15:21 | |
Průhonice,Tovární | 15:22 | |
Průhonice,hájovna | 15:23 | |
Průhonice,Rozkoš | 15:25 | |
Hrnčířský hřbitov | 15:27 | |
Pod Vsí | 15:29 | |
V Ladech | 15:30 | |
Šeberov | 15:31 | |
Opatov | 15:42 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost