trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Čestlice | 13:42 | |
Čestlice,Polní | 13:43 | |
Čestlice,Albert hypermarket | 13:45 | |
Čestlice,V Oblouku | 13:46 | |
Průhonice | 13:49 | |
Průhonice,Hole | 13:51 | |
Průhonice,Tovární | 13:52 | |
Průhonice,hájovna | 13:53 | |
Průhonice,Rozkoš | 13:55 | |
Hrnčířský hřbitov | 13:57 | |
Pod Vsí | 13:59 | |
V Ladech | 14:00 | |
Šeberov | 14:01 | |
Opatov | 14:12 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost