trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Čestlice | 18:42 | |
Čestlice,Polní | 18:43 | |
Čestlice,Albert hypermarket | 18:45 | |
Čestlice,V Oblouku | 18:46 | |
Průhonice | 18:49 | |
Průhonice,Hole | 18:51 | |
Průhonice,Tovární | 18:52 | |
Průhonice,hájovna | 18:53 | |
Průhonice,Rozkoš | 18:55 | |
Hrnčířský hřbitov | 18:57 | |
Pod Vsí | 18:59 | |
V Ladech | 19:00 | |
Šeberov | 19:01 | |
Opatov | 19:12 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost