trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Čestlice | 15:42 | |
Čestlice,Polní | 15:43 | |
Čestlice,Albert hypermarket | 15:45 | |
Čestlice,V Oblouku | 15:46 | |
Průhonice | 15:49 | |
Průhonice,Hole | 15:51 | |
Průhonice,Tovární | 15:52 | |
Průhonice,hájovna | 15:53 | |
Průhonice,Rozkoš | 15:55 | |
Hrnčířský hřbitov | 15:57 | |
Pod Vsí | 15:59 | |
V Ladech | 16:00 | |
Šeberov | 16:01 | |
Opatov | 16:12 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost