trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Únětice | 14:06 | |
Únětice,Obecní úřad | 14:08 | |
Únětice,Na Parcelách | 14:10 | |
Horoměřice,Lidl | 14:12 | |
Horoměřice,V Lipkách | 14:16 | |
Horoměřice | 14:18 | |
Horoměřice,Švejkova | 14:20 | |
Lysolaje | 14:23 | |
Žákovská | 14:24 | |
Pod Hájem | 14:25 | |
Břetislavka | 14:27 | |
V Podbabě | 14:29 | |
Výzkumný ústav vodohospodářský | 14:30 | |
Nádraží Podbaba | 14:31 | |
Čínská | 14:32 | |
Dejvická | 14:38 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost