trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Dejvická | 06:05 | |
Čínská | 06:07 | |
Nádraží Podbaba | 06:08 | |
Výzkumný ústav vodohospodářský | 06:08 | |
V Podbabě | 06:09 | |
Břetislavka | 06:11 | |
Pod Hájem | 06:13 | |
Žákovská | 06:15 | |
Lysolaje | 06:16 | |
Horoměřice,Švejkova | 06:18 | |
Horoměřice | 06:20 | |
Horoměřice,V Lipkách | 06:21 | |
Horoměřice,Lidl | 06:23 | |
Únětice,Na Parcelách | 06:26 | |
Únětice,Obecní úřad | 06:27 | |
Únětice | 06:33 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost