trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Únětice | 10:47 | |
Únětice,Obecní úřad | 10:48 | |
Únětice,Na Parcelách | 10:49 | |
Horoměřice,Lidl | 10:51 | |
Horoměřice,V Lipkách | 10:55 | |
Horoměřice | 10:57 | |
Horoměřice,Švejkova | 10:59 | |
Lysolaje | 11:02 | |
Žákovská | 11:03 | |
Pod Hájem | 11:04 | |
Břetislavka | 11:06 | |
V Podbabě | 11:08 | |
Výzkumný ústav vodohospodářský | 11:09 | |
Nádraží Podbaba | 11:10 | |
Čínská | 11:11 | |
Dejvická | 11:18 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost