trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Únětice | 19:48 | |
Únětice,Obecní úřad | 19:49 | |
Únětice,Na Parcelách | 19:50 | |
Horoměřice,Lidl | 19:52 | |
Horoměřice,V Lipkách | 19:56 | |
Horoměřice | 19:58 | |
Horoměřice,Švejkova | 20:00 | |
Lysolaje | 20:03 | |
Žákovská | 20:04 | |
Pod Hájem | 20:05 | |
Břetislavka | 20:07 | |
V Podbabě | 20:09 | |
Výzkumný ústav vodohospodářský | 20:10 | |
Nádraží Podbaba | 20:11 | |
Čínská | 20:12 | |
Dejvická | 20:18 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost