trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Vinořský hřbitov | 18:33 | |
Bukovinská | 18:34 | |
Rousínovská | 18:35 | |
Ctěnice | 18:37 | |
Kbelský hřbitov | 18:39 | |
Zamašská | 18:40 | |
Sovenická | 18:41 | |
Bakovská | 18:42 | |
Kbely | 18:43 | |
Kbelský pivovar | 18:44 | |
Huntířovská | 18:45 | |
Letecké muzeum | 18:46 | |
Důstojnické domy | 18:46 | |
U Vodojemu | 18:47 | |
Letňany | 18:50 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost