trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Vinořský hřbitov | 15:33 | |
Bukovinská | 15:34 | |
Rousínovská | 15:35 | |
Ctěnice | 15:37 | |
Kbelský hřbitov | 15:39 | |
Zamašská | 15:40 | |
Sovenická | 15:41 | |
Bakovská | 15:42 | |
Kbely | 15:43 | |
Kbelský pivovar | 15:44 | |
Huntířovská | 15:45 | |
Letecké muzeum | 15:46 | |
Důstojnické domy | 15:46 | |
U Vodojemu | 15:47 | |
Letňany | 15:50 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost