trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Vinořský hřbitov | 20:33 | |
Bukovinská | 20:34 | |
Rousínovská | 20:35 | |
Ctěnice | 20:37 | |
Kbelský hřbitov | 20:39 | |
Zamašská | 20:40 | |
Sovenická | 20:41 | |
Bakovská | 20:42 | |
Kbely | 20:43 | |
Kbelský pivovar | 20:44 | |
Huntířovská | 20:45 | |
Letecké muzeum | 20:46 | |
Důstojnické domy | 20:46 | |
U Vodojemu | 20:47 | |
Letňany | 21:03 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost