trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Letňany | 11:05 | |
U Vodojemu | 11:07 | |
Důstojnické domy | 11:08 | |
Letecké muzeum | 11:09 | |
Huntířovská | 11:10 | |
Kbely | 11:11 | |
Bakovská | 11:12 | |
Sovenická | 11:13 | |
Zamašská | 11:14 | |
Kbelský hřbitov | 11:15 | |
Ctěnice | 11:17 | |
Rousínovská | 11:19 | |
Bukovinská | 11:20 | |
Vinořský hřbitov | 11:32 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost