trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Letňany | 07:05 | |
U Vodojemu | 07:07 | |
Důstojnické domy | 07:07 | |
Letecké muzeum | 07:08 | |
Huntířovská | 07:09 | |
Kbely | 07:10 | |
Bakovská | 07:11 | |
Sovenická | 07:12 | |
Zamašská | 07:13 | |
Kbelský hřbitov | 07:14 | |
Ctěnice | 07:16 | |
Rousínovská | 07:18 | |
Bukovinská | 07:19 | |
Vinořský hřbitov | 07:32 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost